| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 21:06 Заглавие: |
|
|
RC , знам ,че има такъв бутон,но си мислех ,че без цитата няма да се разбере какво коментирам.След като махна цитата пак се разбира май. Както и да е за напред ще внимавам с цитатите.Макар и да си мисля ,че не сте много прави.
old4, за в безисходица съм съгласен и аз съм го правил.Но не съм съгласен ,че това е най-правилния подход. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 21:19 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Но не съм съгласен ,че това е най-правилния подход. |
Съгласен съм Гошо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Юли 19, 2008 22:18 Заглавие: |
|
|
Най-напред БЛАГОДАРЯ на всички,а проблема разреших като монтирания C 6.8nF/1600V замених с C6.2nF/1600V.Температурно транзистора се държи отлично.А сега, нека да помислим за KTN-а  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 21, 2008 2:38 Заглавие: |
|
|
| Температурно се държи отлично, но пробивното му напрежение е по-високо и може да даде фира без да е загрял. Ако не отстраниш дефектния елемент е въпрос на време да се върне пак с увеличен размер. При shopov случая е различен, там се сменя кинескоп с различна шийка и различна ОС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Вто Юли 22, 2008 8:31 Заглавие: |
|
|
| В заключение--72часа непрекъсната работа,всичко е ОК. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|