| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:15 Заглавие: |
|
|
| Провери на Stv9302a на 2,4,6 краче какви напрежения имаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:25 Заглавие: |
|
|
без интегр. схема - 2-18в,6-18в.,4- -16в.
със схемата падат на 12в. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:33 Заглавие: |
|
|
| А 4кр. -12в ли е или пада? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:33 Заглавие: |
|
|
| Stv9302a,>не работеше ли с +13 и -13в.И този дефек идва от филтрите на тези напрежения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:36 Заглавие: |
|
|
| от 10 до 40в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 20:37 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Stv9302a,>не работеше ли с +13 и -13в. |
Има шасита които рабоят с +-12в,+-15в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 21:11 Заглавие: |
|
|
Темата усилено се е запътила към най-долния раздел (новата придобивка )-става втора страница-аз още не виждам никъде да е писано-
-чипа сменян ли е?
-филтражните електролити на захранването на ВО-сменяни ли са? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EMOBOG Опитен потребител

Регистриран на: 02 Дек 2006 Мнения: 116
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 21:18 Заглавие: |
|
|
| чипа не е сменян защото нямам друг,кондензаторите на захранването ги смених но не се оправи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 11:31 Заглавие: |
|
|
Смени го де,смени го де....какво има да дискутираме подобен проблем във ВО на 2 страници-пък чипа още не е сменян...Безсмислено е-смени го пък после ако не стане номера ще го мислим. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 21:08 Заглавие: |
|
|
Тъй като тази тема стана гадаене на боб и на питащия трябва всяко едно нещо да му се вади с чингел-да погадая и аз....Тук Во има голяма вероятност да работи на +/-12-15в.Ако няма минуса на чипа конденза за филтража му се намира далече от чипа-до ТХО. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|