| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Окт 13, 2008 23:42 Заглавие: |
|
|
Да телевизора е готов от вчера още забравих да пиша,разкачих оригинлната отклонителна и я направих обикновена и заспа всичко.Благодаря на всички отзовали се. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 10:35 Заглавие: |
|
|
| dobri_dojeee написа: | | разкачих оригинлната отклонителна и я направих обикновена и заспа всичко |
Демек?
Обясни като за по-прости хора като мене дето не разбират.
Как се прави от "оригинална ОС" да стане "обикновена ОС"
Слушам.Целият съм в слух  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 16:18 Заглавие: |
|
|
Демек разкачаш хоризонталната бобина на отклонителната (понеже е вързана в паралел за 100Hz) и я вързваш последователно,това е. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 17:30 Заглавие: |
|
|
Така вече съм съгласен.
Добавям едно "-Решено" в заглавието и затварям темата.
Ако питащия има нещо впротив-да пише на ЛС.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|