| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 23:05 Заглавие: |
|
|
| dobrin_67 написа: | Смени ли С624 онова там дето е навряно в радиатора  |
eler,нищо не каза по този въпрос! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Сря Окт 22, 2008 17:32 Заглавие: |
|
|
Ако става въпрос за този, който е наврян в радиатора на STR-а (C824) - не съм го сменял, само го мерих със стрелковия омметър и с капацитетмера. Ще го сменя и ще пробвам.
P.S. Снощи бързах да пиша да не превключи форума пак на първа охлювна скорост. В момента гледам е на първа изтребителна. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ДИНКО 7804 Активен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2008 Мнения: 55
|
Пуснато на: Сря Окт 22, 2008 19:47 Заглавие: |
|
|
| Смени всички електролити по захранването без да ги мериш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Сря Окт 22, 2008 21:28 Заглавие: |
|
|
| dobrin_67 се оказа прав. Само че кондензатора е C824, а не C624. А аз търся C624 и чак днес обърнах внимание на фразата "наврян в радиатора". Иначе смених една шепа кондензатори, само че във веригата на B+ и във вторичните вериги на ТХО-то. Опита си казва думата, а аз от 13 години не съм се занимавал с телевизори. Благодаря на всички за съветите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|