 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Пет Ное 14, 2008 0:34 Заглавие: |
|
|
| Свързва се последователно на кварца тример -кондензатор 15-30р или какъвто имаш подръка и въртиш ,не дойдат ли боите значи не е от там проблема.Имаш ли захранване на кварца?Ако не стане може да пробваш с нова памет с подходящия бин за всеки случай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 14, 2008 12:51 Заглавие: |
|
|
| matkauton написа: | | това че менюто има цвят ме притеснява... |
| GOSHO написа: | Може менюто да е на Секам или NTSC и затова да е "цветно".  |
| matkauton написа: | | Secam входа на процесора е свободен | Май не разбираш от майтап, менюто няма нищо общо с цветността
Пиши конкретни неща, ако искаш да ти се помогне. Пак питам колко е напрежението на 21, на 27кр. на STV2110 и дали има генерации на кварца? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|