| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 17:36 Заглавие: |
|
|
Затворил съм го веч Утре ще попитам клиента евентуално за процесора ако иска да изкара някой лев от този мъртвец. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 18:54 Заглавие: |
|
|
| На тринитрона не му ли се носеше слава че SONY им давали 25 години гаранция, или е било народен фолклор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 19:01 Заглавие: |
|
|
Ми то май възраста му е толкова,ама пък какви хубави чаркове има от шасито за резервни части  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 19:48 Заглавие: |
|
|
Изрових тази тема, червеното е станало кафяво, но телевизора все още работи . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
| vladimirstanoev написа: | | Изрових тази тема, .......... . |
А дали това ще проработи за други тринитрони с друго шаси,че имам два покойника в сервиза и ми е жал все още да ги разперчатясам. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 30, 2008 20:35 Заглавие: |
|
|
| Зависи каква е разликата в емисията на трите катода, но нищо не пречи да пробваш. Има и други начини да се излъже АББ-то. Пусни отделна тема и ще го мислим. При всички случаи е по-добре от вдигане на отоплението, защото резултата е плачевен след 2-3 месеца. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|