| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 20:34 Заглавие: |
|
|
| Платката на кинескопа, спойки на видеоусилвателите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 20:36 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | (преобладава много червеното) |
Е и Някакво измерване да е направено по RGB ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Krasimir . Yovchev Активен потребител


Регистриран на: 20 Окт 2008 Мнения: 82 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 21:03 Заглавие: NEO |
|
|
| А орентирай ,се към трабата ,знаеш как ,се проверява. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
Студена спойка беше сега е добре но при пускане има 3 линии(R G B) в горния край на кинескопа. Когато се появи картината изчезват.
R-117V
G-123V
B-67V _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 21:14 Заглавие: |
|
|
R-117V
G-123V
B-67V , вай, да не си муснал синьо поле
При наситеност равна на "0" картината сива ли е? Не е лошо да провериш за още спойки и режима на видеоусилвателите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 21:22 Заглавие: |
|
|
Пуснах го на сиво сега е еднакво нарежението 119 волта. _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 21:46 Заглавие: |
|
|
А този китаец освен STV.... други чипчета няма ли? Врачуваме ли....
Сиво поле ли му пусна или цветноста си направил=0? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 22:05 Заглавие: |
|
|
Студена спойка беше(червения екран) сега е добре но при пускане има 3 линии(R G B) в горния край на кинескопа. Виждат се само на черния екран до като тръгне картината после изчезват.
Ами махнах синия фони намалих всичко до 0 само малко усилих яркоста и стана сива картина.
STV9302A
AN7523N
TDA9351PS/N2/3I
BSC 25-N0102
За сега работи добре _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 22:12 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Вто Дек 02, 2008 22:15 Заглавие: |
|
|
Димитър Иванов се казвам.
А тея линии проблем ли са защото ме човъркат ил ие така тоя китаец.
Иначе има хубава картина без никакви дефекти за сега. Те само когато се пуска отначалото излизат после се махат _________________ 98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|