 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 13:33 Заглавие: |
|
|
| Това зарядно май не следи напрежението на акумулатора.Като гледам има само таймер.Може и да греша... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 14:02 Заглавие: |
|
|
| Абсолютно вярно ,последното ,което правих от този модел беше със заминал чип К176ИЕ12 ,след смяна потегли и работи без грешка. В писанките е дадено как се тества ,ако с тези данни и схема не можеш да се оправиш -носи го на специалист. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SlowDead Опитен потребител

Регистриран на: 04 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пет Дек 12, 2008 16:42 Заглавие: |
|
|
| е ако са заминали тиристорите не би трябвало да зарежда когато натисна копчето... предполагам нещо има по схемата изгоряло.. най-вероятно някои транзистор .. ще си поиграя с тях и ако не стане ще го закарам на сервиз |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|