 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Сря Дек 31, 2008 16:58 Заглавие: |
|
|
Тези дни няма да имам възможност да работя над него .Ще пиша вече другата година по темата Весело изкарване на новата година колеги-имам предвид не само на 31.12.08 ,а за цялата нова 2009г  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
гошо Активен потребител

Регистриран на: 05 Ное 2008 Мнения: 68
|
Пуснато на: Пон Яну 05, 2009 9:49 Заглавие: |
|
|
В крайна сметка излезе r113-3.3k.Променя си стойноста както си иска а от него зависи високия потенциал на 6 крак както писа дигитал Сега като всичко е наред на 6 крак има 2.5 волта и телевизора не се изгася. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|