| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 31, 2008 17:19 Заглавие: |
|
|
Те тези отдавна са спрени от производство ,дано не са ти набутали някои ментета ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Дек 31, 2008 18:01 Заглавие: |
|
|
Колко много писано за неща дето са дъвкани милиони пъти...
2 кондензатора за смяна и да се размагнити телевизора.
Като нямаш външна бобина-
-се продават готови
-можеш да си направиш такава от каква да е свалена от капълдясал кинескоп и мощен резистор.
-можеш и да си навиеш.
Дори и варианта с виенето отнема не повече от час-два.
А самото PTC нищо не пречи да го смениш. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Чет Яну 01, 2009 21:59 Заглавие: |
|
|
ЧНГ да сте живи и здрави !!! За.... ТВ-то, само да не е падало от масата, защото никаква бобина нито външна, нито вътрешна ще го оправи !!!  _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nnnrbd Активен потребител


Регистриран на: 30 Окт 2008 Мнения: 84 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Фев 12, 2009 10:08 Заглавие: |
|
|
| Сменени са C406,C471,C474 и PTC.Всичко си дойде на място.Горе вляво остана като негатив да се вижда логото на btv,но предполагам ,че това е дефект на кинескопа.Благодаря за оказаната помощ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|