 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
didotooo Нов потребител

Регистриран на: 06 Яну 2009 Мнения: 10 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 16:08 Заглавие: |
|
|
Да аз разбирам че ми даваш съвет и може би е добре да те послушам но незнам защо толкова си падам по руската техника,някак си не е тръпка да свири без да се налага да го човъркам аз живея в къща и никой не е правил забележка до сега пък и баща ми е фен на силната музика за това ми трябва нещо мощничко....колоните дето ще ги слагам на него са радиотехника 50 или нещо такова около 50 вата са предполагам че ще ми трябват по-мощни но за момента ще са те май...има опказиони тука естествено но продават само боклуци за по 100 лв ..ще видим какво ще правя,значи викаш ако го слушам няколко дена без проблеми и звука не е заприличал на грамофонен по става  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|