| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 12:48 Заглавие: |
|
|
Пак пиша киното пробвано на друго шаси.Всички елементи от списъка на Дима проверени чрез подмяна.подадох му около 500волта по метода "Sony"-никаква реакция.Мисля си че ще да е по рази верига ABL-продължавам с разкопките. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 12:52 Заглавие: |
|
|
| Да не е дал фира и стабилизатора за 12в.? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 13:59 Заглавие: |
|
|
Аз пак съм чел през ред !
Щом отоплението,високото ,фокуса и скрийна са си на място ,киното трябва да светне през резистор към маса ,сигурен ли си в цокола ,макар че въпроса ми е тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 14:00 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | С резистор към маса не светят. | Пробвай и директно да дадеш някои катод към маса.Ако пак не светне според мен остават няколко неща G2, G1, отопление и анодно.А и вертикалното ако има постояно ниво на бобините. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Фев 09, 2009 15:19 Заглавие: |
|
|
Излезе от цокъла на киното.Сега го меря на 20Мом и не се обажда никъде мръсника-стопи ми лагерите. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Фев 09, 2009 15:37 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | сигурен ли си в цокола ,макар че въпроса ми е тъп. |
Яяя..... въпроса ми не е бил изобщо тъп ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|