| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:07 Заглавие: |
|
|
А не можа ли като Емо да го постнеш в атача ами по пощата Тоя тип услуги ме дразнят много ,да не говорим че утре ще цъфне същата тема и пак и ........ абе празна работа с две думи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:09 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | ...... абе празна работа с две думи! |
Що бе, трафик да става  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:12 Заглавие: |
|
|
Сложих го в пощата /дърти ми приятелю /, защото не бях сигурен за шасито! Модела, за който става дума /в пощата/, не е точно същия...Ама, нали момъка си трае, и не отваря капаците...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:22 Заглавие: |
|
|
| Питащият не е написал състава на тв. , но тоя модел тв. се среща и като шаси MC64B, което е изпълнено с TDA 8362. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:28 Заглавие: |
|
|
| Шаси- MC64B.Памет 24С04.Напреженията в норама.Кондензаторите около вертикала в норма.В сервиз режим - SVC и съм до там! Сега ще извадя програматора от архива и ще пробвам с нов запис,ако неще с нова памет и нов запис . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:33 Заглавие: |
|
|
Най-обичам теми от 3 да се раздуват до 23 поста  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:34 Заглавие: |
|
|
| А, след това "SVC хххх", и после цветен /напр. жълт/ бутон, какво става? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:35 Заглавие: |
|
|
| mitcd написа: | | Ако трябва ще му направя корекция(хардуерна-като се променят някой стойности) на вертикала и пак ще стане. |
Под хардуерен проблем имах впредвид не хардуерна корекция,а отстранавяне на дефектирал елемент и подмяната му.
Кондензаторите как разбра че са "в норма"  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 15:47 Заглавие: |
|
|
Така като гледам ,ти трябва ''софтуерна'' отвертка май ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Съб Фев 28, 2009 16:05 Заглавие: |
|
|
| Значи изписва ми само LINE SVC няма ххх .С цветните бутони ми показва менюто на цветовете,с бутон 7 става черно бял.Просто бутоните имат обърнати функции .С PR+ и PR- си превключва каналите .Влизал съм в сервиза на други телевизори.Но този не ми показва никаква таблица.Божилов знам какво имаше в предвид.Кондензаторите(електролитни) един на 26В и още един .На захранването щом го държи за мен е ОК.Другия с уреда е ОК не ми се вярва да е от него.Че и програматора не мога да си намеря.Не съм токова дърт ,ама нали се контузих от една стълба и наистина ми е малко зор.Най добре май да затварям темата ще се оправя някак си по късно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|