| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 13:13 Заглавие: |
|
|
1. When IC902 is replaced all adjustment data
revert to initial values. It is necessary to
re-program this data.
2. After IC902 is replaced, warm up the TV for
10 seconds.
Това трябва да си работи с празна памет. Няма ли в интернет SM. Не съм търсил. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 13:18 Заглавие: Търся дъмп за TV SAMSUNG мод. CZ-14F12TS |
|
|
| Пробвах и с празна памет но не пуска говора . На телевизора паметта му беше дефектирала и неможеше да пусне говор и картина даваше черен екран без никаква графика . Да не би да трябва да се влезе в сервизен режим . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 13:23 Заглавие: |
|
|
Естествено че трябва да се влезне в сервизен режим и да се зададът съответните опции и настройки. Трябва да ползваш SM. На системи задай CZ _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 13:32 Заглавие: Търся дъмп за TV SAMSUNG мод. CZ-14F12TS |
|
|
| Как се влиза на този модел в сервизен режим ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 13:38 Заглавие: |
|
|
Като на всички по нови Samsung-и! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen353 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 200 Местожителство: РУСЕ
|
Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 16:25 Заглавие: Търся дъмп за TV SAMSUNG мод. CZ-14F12TS |
|
|
| Преди малко ми донесоха дистанционното и влязох в сервизин режим и промених SBL и говора тръгна и всичко си дойде . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|