| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogoviq Нов потребител

Регистриран на: 19 Мар 2009 Мнения: 46 Местожителство: velingrad
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Вто Май 26, 2009 19:46 Заглавие: |
|
|
Взимаш тоя траф и с него отиваш в магазина.Купуваш траф със същите размери само че да е 220V към 14 или 15V на 90 % ще ти свърши работа.Ако вторичната намотка(жицата с която е навит) е по дебелина като тая дето се вижда от втората снимка ще стане на 96 %.
Спирам с писането че ще стане като една друга тема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogoviq Нов потребител

Регистриран на: 19 Мар 2009 Мнения: 46 Местожителство: velingrad
|
Пуснато на: Вто Май 26, 2009 20:39 Заглавие: |
|
|
| Ок това и ще направя.Благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 2:39 Заглавие: |
|
|
За мен мощноста на един траф е най важната.Конкретно при теб тъси траф със същата мощност и със същото изходно напрежение но за 220В.Укрепването на другия траф е твой проблем и въпрос на фантазия-ако нямаш такава горко ти _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Сря Май 27, 2009 7:36 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Още немога да намеря такъв адаптор в пасата | Във Пасата чукваш на /захранващи блокове,мрежови адаптери/ предпоследният ред на пъзела отдолу в дясно. _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 2:09 Заглавие: |
|
|
| Това с адаптера от 110 V за 220 V е голяма глупост.Щото ще е колкото наполовината на трафа - неодобен и голем.Че май и консумацията ще се вдигне.Става само ако човек хептен не разбира или за малки консуматори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gogoviq Нов потребител

Регистриран на: 19 Мар 2009 Мнения: 46 Местожителство: velingrad
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 15:11 Заглавие: |
|
|
| Смених трафа(пак тороид).Сложих му 220в/15в 100Ватов.Буфера си свири и засега няма никакви проблеми.Благодаря на всички отзиви още веднъж. П.П.Първо пробвах с адаптер от 220в на 110в/100вата.Поръчах го от ПетровЕлектроника и като усилих до края започна да гасне буфера.Мисля че този адаптор няма и 50вата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Май 28, 2009 17:50 Заглавие: |
|
|
Сега можеш да си го ползваш за някоя самобръсначка ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|