| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gueswhoaz Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 603 Местожителство: По света и у нас
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 19:01 Заглавие: |
|
|
| Знам че няма смисъл от повече от 2х200W за вкъщи но нали все към голямото се стремим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 19:05 Заглавие: |
|
|
То въпроса е не само да е голямо но и качествено,все пак това са твоите уши.
А такива схемички сме лепили много и ако имаш мерак я налепи с по един краен на рамо.Ще сдобиеш представа веднага как звучи.Успех _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 19:18 Заглавие: |
|
|
| Големия звук не означава непременно 200 вата! Достатъчни са 20 (често пъти даже и 2), но каквито трябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gueswhoaz Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 603 Местожителство: По света и у нас
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 19:33 Заглавие: |
|
|
| Имаш право ststefanov. Официално се отказвам от схемата - разубедихте ме. Искренно ви благодаря спестихте ми много пари на вятъра. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 19:48 Заглавие: |
|
|
Гледам, че си забелязал сайта от профила ми.
Намери някой от там със свестна апаратура и го помоли да послушаш малко. Дано ти помогне да се ориентираш.
За съжаление в момента съм в (почти безкраен ) ремонт и няма как да те поканя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 21:52 Заглавие: |
|
|
| Мога да ти пратя една схемичка 300вата на 4 и 200 на 8 ома ,не е върха на сладоледа 0,02-01%THD ,но е описано подробно как се изпълнява ,има и картинка на печатната платка ,както и защита от късо в изхода и автоматика за говорителите . Статията е на английски . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
PiRaT Активен потребител


Регистриран на: 12 Юни 2009 Мнения: 60 Местожителство: Под масата
|
Пуснато на: Чет Юни 18, 2009 23:04 Заглавие: |
|
|
...
Модерирано от Божилов-
Съдържанието на поста го трия.Най-малкото щото няма нищо общо с темата.Пробвай обаче още един път да създадеш конфронтация между форумите та да видиш какво ще ти се случи.Дано да съм ясен.
Всякави форумни хай-фисти,бгаудиовици,ламбари,аудиоклубари,DIY-исти и прочие си се карайте и си водете междуфорумните войни далеч оттук да не ви нагреба всичките с голямта лопата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|