| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Пет Юли 31, 2009 10:54 Заглавие: |
|
|
Много умно,благодаря за уточнението. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Todorov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2004 Мнения: 1571 Местожителство: Враца
|
Пуснато на: Пет Юли 31, 2009 13:10 Заглавие: re: |
|
|
Ако новите акомулатори са китайски, всичко е възможно.
Има вариант и за повишена консумация на електромоторчето на количката. Нужно е малко измерване . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Авг 04, 2009 23:29 Заглавие: |
|
|
Трябва да се провери дали се зареждат правилно новите акумулатори видях че пишеш при заредено положение напрежението ти било 12,8в. това не е зареден акумилатор трябва да е 13,8 при заредено положение. Да не би електрониката да е капризна и да не зарежда правилно когато не са оригинални елементите. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
LZ1STY Активен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2008 Мнения: 86 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Авг 05, 2009 11:53 Заглавие: Проблем с инвалидна количка Ortopedia |
|
|
| Има значение и от акомулаторите трябва да бъдат тягови. проблема в повечето случаи е в контролер управление на двигател/ите. Питай на тел: Пловдив 032 964320 или 0898 651065 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cherven89 Нов потребител

Регистриран на: 29 Юли 2009 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пон Окт 26, 2009 17:02 Заглавие: |
|
|
| Било е от фара.Преди клопаше нещо и го стегнах и сега не мърда и оттогава не е прекъсвала.Мерси на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|