 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
LZ1STY Активен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2008 Мнения: 86 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Авг 23, 2009 19:55 Заглавие: Въпрос за многоискрово запалване |
|
|
| Смятам въпроса си за правилен възможно е оригиналното запалване да има високоомен изход, а искровото нискоомен или обратно и затова да гаснат генерациите.Да трябва да се чува жужене,а работата със съпротивление доказва --- необходимост от високо съпротивление на изхода.А имаш ли ги двете като схеми? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
KOKO_76 Нов потребител

Регистриран на: 24 Мар 2008 Мнения: 20
|
Пуснато на: Пон Авг 24, 2009 8:38 Заглавие: |
|
|
| имам схема само на новото /многоискровото/ ама пак повтарям , че старото си стои и се включва към новото. Новото се поставя между датчика на хол и платката с транзисторното запалване/оригиналното/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|