| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Чет Окт 01, 2009 20:33 Заглавие: |
|
|
| И най-добре да е женска - по-добри ловци са. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 01, 2009 21:33 Заглавие: |
|
|
Женска-от тия най-простата сивкавата окраска-дето се подмятат и могат да се срещнат на всяка улица-европейска тигрова ли се водеше,улична превъзходна ли,не помня точното име на породата...
Това е най-добрия ловец.Котараците ги мързи. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
disela Опитен потребител

Регистриран на: 26 Фев 2006 Мнения: 158
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 7:50 Заглавие: |
|
|
Аз пък ги стрелям с въздушната пушка големите плъхове.. До сега имам 6 за тоя сезон и останаха два, ама явно са се обучили и не излизат на посията . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 10:41 Заглавие: |
|
|
Въпреки всички съвети да не купувам ултразвукови устройства си поръчах това http://www.dazer.biz/pestrepeeller.htm един познат си е купил такова щото го дават и за хлебарки и каза че мрат яко ще го пробвам и ще пиша. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
5kan Нов потребител

Регистриран на: 21 Окт 2005 Мнения: 24 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 17:44 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | Женска-от тия най-простата сивкавата окраска..... |
Моята у дома е точно такава.На мишки не съм я пробвал щото нямаме,ама котаците ги убива от бой-не дава един да мине под терасата.Те идват любов да правят ама тя нещо не ебава на тази тема и ги пребива.  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 18:31 Заглавие: |
|
|
Може да е лесбийка.  _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 02, 2009 19:32 Заглавие: |
|
|
Ние си имаме котка в сервиза.Минчо. Точно пред сервиза има една голяма липа и тоя нашия юнак беше нападнал една катеричка,седи отгоре на дървото и не дава на катеричката да си избяга нагоре.Десет минути беше тая борба,що народ се събра да гледа.....Накрая катеричката го финтира и си избяга нагоре.От къде се появи тая животинка на пъпа на София един господ знае..... _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Пулевски Активен потребител

Регистриран на: 19 Яну 2004 Мнения: 74 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 05, 2009 15:48 Заглавие: |
|
|
Преди години имах същия проблем...
Решението не е в капана, отровите или плашило, още повече, че имаш хранителен комшия...
Така той ще си ги храни, а ти ще ги подслоняваш...
Аз се справих с еднократна газова атака с няколко бучици карбит (за ацетиленов оксижен) + купичка вода и след това пълна изолация на всички пролуки, разчистване на натуриите и т.н.
Гадовете надушват отдалече ацетилена и бягат...
Задължително е да обезопасиш помещението от искра или пламък! _________________ Токо Йока... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|