 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 1:06 Заглавие: Re: Сигнал от МР3 през кабелите заглавата на касетофон. Как? |
|
|
| sim_3 написа: | Здравейте
имам Радио касетофон които няма AUX -- Philips 513RDS..
|
обикновенно преди да влезе сигнала в регулатора на силата минава през кондензатори търси къде има двойка такива с малка стойност , може да си поиграеш и да пробваш да прережеш някоя пътечка, а иначе аварийния начин по време на купон е слагай директно слушалката на мп3-то върху аудио главата и с малко наместване ще ти свирне  _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Вто Ное 10, 2009 12:43 Заглавие: |
|
|
Това за слушалката и главата небях го чувал  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|