| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pilgrim Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2007 Мнения: 347 Местожителство: wild,wild world
|
Пуснато на: Пон Яну 04, 2010 4:04 Заглавие: |
|
|
и още - металотърсач ли трябва или проводници "под напрежение"? _________________ Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Яну 04, 2010 8:23 Заглавие: |
|
|
Аз лично се интересувам от откриване на проводници, живея в тухлен апартамент итози дето го купих от метро на няколко санта от контакта губи кабела. Но смятам да се позамисля върху предложения вариант с отделен генератор и приемник може би това е на й стабилния вариант от всички предложени до сега в темата. Между другото да споделя приятел ми предложи да пробвам с касетофонна глава като датчик и високо чувствителен усилвател и слушалки не друга индикация защото ухото чува и слаби нива. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Милен Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2007 Мнения: 330
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
кязъм Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 113 Местожителство: Кубрат
|
Пуснато на: Чет Яну 07, 2010 21:53 Заглавие: |
|
|
| Имам такъв сигналотърсач с генератор за телефонни кабели и върши страхотна работа, ако искаш да проследиш определен кабел в сноп от кабели.Марката е ZL-2000.Но не съм пробвал да проследявам кабел под мазилка,и за идеята при първа възможност ще тествам и ще ви кажа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|