 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
naasko Опитен потребител

Регистриран на: 22 Май 2004 Мнения: 119
|
Пуснато на: Пон Яну 18, 2010 22:31 Заглавие: |
|
|
ще откача предпазителя и да го .... докато не си оправят ключовете. То да бяха хора да се разбереме ама всеки вика не е при мене  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Вто Яну 19, 2010 15:26 Заглавие: |
|
|
Имах такъв проблем в моя апартамент .Просто ключа като се натисне и по някога не иска да се върне в изходно положение.
Смених ключа и междувременно направих друг стълбищен автомат (като не отпусне ключа пак да угаснат лампите).Щото някой почна да си играе с тия ключове и нарочно да ги оставят натиснати. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 19, 2010 16:14 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | междувременно направих друг стълбищен автомат (като не отпусне ключа пак да угаснат лампите) |
Само че ,при този вариант после не се пали отникъде ,разликата е ,че се принуждават щат не щат да търсят заялия бутон ,щото е тъмно ,но и вдвата случая това е единственото възможно,но и трудоемко решение ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|