| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 9:47 Заглавие: |
|
|
Прочетохте ли в статията техническите параметри, продължителност на работ - 2мин. на максимална мощност и 3мин. на нормална, ако това ви устройва деиствайте, смо гледайте да не се запалите с това чудо. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivaho Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2010 Мнения: 4
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 15:04 Заглавие: електрожен |
|
|
| Моят джобен електрожен е от траф. на микровълнова Филипс .Оригинална първична намока,як вентилатор постоянно включен. Електроди2.5 кара без проблем. Режим на работа 1-2 минути -2-3 цигари почивка и тн. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 17:14 Заглавие: Re: електрожен |
|
|
| ivaho написа: | | Моят джобен електрожен...... | Е те не са ли със заварен магнитопровод? Аз имам 2 трафа и без тва не ги ползвам ама са заварени ;( _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivaho Нов потребител

Регистриран на: 13 Мар 2010 Мнения: 4
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 17:31 Заглавие: |
|
|
| Шева изглежда много здрав ,но в деисвителност е повърхностен и крехък.После може да се завари със СО или дори с ел.жен. Пробвай,успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
penkeler Опитен потребител

Регистриран на: 12 Ное 2006 Мнения: 338 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Мар 19, 2010 20:41 Заглавие: |
|
|
| DJ69VN написа: | | Аз имам 2 трафа и без тва не ги ползвам |
Ами то, ако използваш този начин, ще са ти нужни и двата, но вероятно резултата ще е по добър.Не съм го пробвал, но ми се струва възможно. Колкото до заварките - те най често са повирхностни и предполагам, че лесно ще се изчистят с един флекс и мисля , че няма да е съществено свиването на челото. Преимуществото е, че при пренасяне можеш да го носиш на две половини. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|