 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
expozito Активен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2009 Мнения: 57
|
Пуснато на: Съб Юли 03, 2010 22:06 Заглавие: |
|
|
| Според мене... проблема ти е чисто софтуерен. Не се засягай ама се си мисля, че нещо не си направил като хората. Обесни ни как си го свързал. Как го тестваш. Дал ли си "на късо" левия и десния канал на управляващия жак като тестваш? Тоя микроконтролер какъв е? на цокъл ли е(т.е. за да се програмира отделно) или има RS232 port, USB или firewire ? Дай да видим и ние некоя снимка на тва чудо на техниката. Успех с начинанието иначе, и като решиш проблема да пишеш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Василев65 Активен потребител

Регистриран на: 14 Мар 2010 Мнения: 94 Местожителство: Дебнево BG
|
Пуснато на: Сря Юли 07, 2010 16:45 Заглавие: |
|
|
Чакам да ми пратят за проба управляващ модул, не е китайски, но бил сьс сьщото опроводяване и модули. Иначе няма RS, USB, нищо за врьзха с компютьр- единствено управляващ жак, микрофон, 4 бутончета и 4-разряден дисплей. _________________ Ние, с поялниците, трябва да се подкрепяме! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|