| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Юли 10, 2010 11:09 Заглавие: |
|
|
| Темата се поизчекна малко ама да се изходя и аз. Всеки труд си има тънкости и чалъми. Въпроса е колко време и какви средства са необходими докато се научи средностатистическия човек да го върши. И метлата си има чалъм как да се държи и мете с нея, ама за коко време се научава и за колко пари? Не е като да се научиш да програмираш на С++ примерно. От там идва и разликата в заплащането. А за ТНТМ-то, еми който го може си го може. Не е за всеки работа. Като не можеш и/или не знаеш как - ще си плащаш. Това е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
AA Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 730 Местожителство: ВеликоТърново
|
Пуснато на: Съб Юли 10, 2010 12:23 Заглавие: |
|
|
| Дистанционното наистина е RF а питането беше по-скоро за идеи за сваляне на кода.Благодаря за всички и технически и нетехнически мнения - има полза и от двата вида.Темата май тръгна малко към общите приказки но все излезе нещо полезно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Съб Юли 10, 2010 14:59 Заглавие: |
|
|
Другият вариант-сменя се целият блок-около 40 лева и се купува необходимият брой дистанционни-12-15 лева според зависи-скачащ или твърд код.Демонтаж/монтаж -50 лева примерно и ако са съгласни-готово. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|