 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
odinra Нов потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2010 Мнения: 5
|
Пуснато на: Нед Сеп 05, 2010 21:41 Заглавие: |
|
|
| е хубаво божинов ли си къв си по скоро не си защото лично го познавам. то се е видяло че на заяждане отива та нека спрем до тук предпочитам да си купя нов отколкото да се разправяме и да отнемаме времето на хората |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
odinra Нов потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2010 Мнения: 5
|
Пуснато на: Нед Сеп 05, 2010 21:42 Заглавие: |
|
|
| о то даже божилов било пак се извинявам уискито много ще да е дошло хайде спирам да ви занимавам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Сеп 05, 2010 22:27 Заглавие: |
|
|
Уф,явно на Митю Пищова са му прекарали интернет.
Кой си,какво пиеш,кое колко ти струва и кого познаваш-няма нужда да казваш...Разбрааме вече че си пачка-няма нужда да ни го обясняваш повече.И без да казваш си знаем че караш само на Джони от 1805та за 30000$ бутилката,черен хайвер и пури "Кохибас" личен подарък от Кастро...
А па трафчето не го мисли-една вечер няма да си караш бентлито и със спестените парички ще си купиш ново трафче.
P.S.Само гледай да те не ритне в челото някое от добичетата и да те изкара от идиличния свят в който живееш. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|