 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
пламенхар Опитен потребител

Регистриран на: 13 Фев 2008 Мнения: 232 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Чет Сеп 09, 2010 11:37 Заглавие: |
|
|
| За това ,което видях ти трябва каквото и да е ц.к. ключе с прекъсване на една верига. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 09, 2010 11:40 Заглавие: |
|
|
| otto написа: | | .... > страница 11 > пост #422... |
За това което е там никакви типове не са ти нужни.
КАКВОТО и да е ключе ще ти свърши работа.
Явно нищо не си разбрал от всичките обяснения. _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
otto Нов потребител

Регистриран на: 08 Сеп 2010 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Сеп 09, 2010 11:49 Заглавие: |
|
|
@ELP: catch and release като играта е да го намериш и излъжеш да се хване ... и пускаш та да има и за следващия път.
Аз от елетроника и вериги нищо не разбирам, за това търся същото ключе Сега е ясно.
Само ето такова не намерих в tpetrov.com, пък понеже има вода и влага при експлоатацията е важно:
http://www.maplin.co.uk/Module.aspx?ModuleNo=1790
Благодаря пак за инфото на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|