| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Ное 08, 2010 19:12 Заглавие: |
|
|
120 и 240 V са магистралните линий. Те не са абонатни
Нужни са вторични съгласуващи трансформатори. Sasho обясни вече.  _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Ное 08, 2010 19:28 Заглавие: |
|
|
Хмммм, опасно е. Благоевградска точка от новите. _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Ное 08, 2010 19:37 Заглавие: |
|
|
Сега ме хвърлихте в размисъл . А две линии с 14 броя 30 волтаови точки ? С два съгласуващи трафа ? _________________ ИВАН ПАВЛОВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasi_sil Нов потребител

Регистриран на: 04 Дек 2006 Мнения: 6
|
Пуснато на: Чет Ное 11, 2010 10:59 Заглавие: |
|
|
Да се включа и аз, като бивш служител на БТК и започнал работа точно в Жична радиофикация.
28 радиоточки можеш преспокойно да ги свържеш и на една линия, просто ти трябва 20 ватов съгласуващ траф.
Сега като се рових в нета, виж на какво попаднах надявам се знаеш руски http://radio.ksys.ru/ Тук е доста подробно обяснено  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|