 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vescherry Опитен потребител


Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 721
|
Пуснато на: Съб Ное 27, 2010 8:22 Заглавие: |
|
|
Имам някакви два различни вида при мен, отворих ги да видя какво има вътре - единия си е с кодер и декодер, а на другия в бутона няма никакъв чип само два транзистора - не ще свърши работа. На този с кодера чипа в бутона е CS5211AGP - в даташита излиза съвсем различна интегралка под това име - намерих идентична като гледам SM5212D и SM5212E са кодер-декодер. В приемната част има подобен чип - CS5212MGP. На звънеца има лепенка на българската фирмата която ги внася и модела - AG203. Китайска му работа, но явно е с кодер-декодер и наистина работи на 100-на метра, ще го поогледам по-подробно. _________________ Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|