| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Пет Дек 17, 2010 22:02 Заглавие: |
|
|
С един такъв клонинг не успях да презапиша епром 27ц256.После си купих вилем версия 5 и всичко стана от първия път,без допълнителни усложнения и настройки.
И още , всичко се захранва само от 5 -те волта на ЮСБ,без външни 12 волтови адаптори  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
XeDoX Нов потребител


Регистриран на: 14 Дек 2010 Мнения: 7 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Сря Дек 29, 2010 23:25 Заглавие: |
|
|
| Ей сега го пробвах с 27C512 чип,пробвах го с 5волта и с 9волта,успява да прочете чипа.На харуер тест дава Hardware Present.На Verify Chip дава Device is not empty ($000000) .С 27C128 чип дава Check Power and connection навсякъде.С 27C256 дава същото.Имам подозрения,че е нещо по платката.Не знам обаче кои пътечки да проверявам и въобще кое да замеря и да проверя.Схемите и инструкциите са на http://88.87.8.26/ .Къде да търся проблема сега ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 30, 2010 14:23 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Не знам обаче кои пътечки да проверявам и въобще кое да замеря |
Замери го с развалени яйца или камъни ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
XeDoX Нов потребител


Регистриран на: 14 Дек 2010 Мнения: 7 Местожителство: Горна Оряховица
|
Пуснато на: Чет Дек 30, 2010 18:22 Заглавие: |
|
|
| Майка му стара...от къде да ви знам електрическите термини бе...пуу.Аз не се отнасям така в автомобилните форуми където пък аз разбирам а другите не...Като срещнеш някой чужденец,който не може да говори български език ,смееш ли му се или го поправяш ? Да е** ,че се изнервям така... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Дек 30, 2010 18:54 Заглавие: |
|
|
XeDoX,малко по-културно и възпитано да се държиш-ще може ли? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|