 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 17:35 Заглавие: |
|
|
Nanko666 Едва ли вече ще се довери,по добре е да попрочете от книжките за това онова как става.
Тя работата стана каквато стана. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
p_stoyanoff Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2008 Мнения: 537
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 18:09 Заглавие: |
|
|
| ELP написа: | | ... Обикновено началния ток на авторадиоприемните стъпала е към 100мА/канал ,значи консумация 0.2АХ12V=2,4W . .. |
Дискусионен въпрос! При подаване на сигнал на входа тази мощност се покачва по простата причина, че усилването става за сметка на захранващия източник!
Главното в случая е, че на човека не му работи "джънгър кутията"... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 19:16 Заглавие: |
|
|
| Петре ,ти знаеш ли що е начален ток - мери се без сигнал ! А и дори да се качва консумацията със сигнал ,при мощност до 2W би трябвало да се чува нещо като звук ,че даже и сносно ,а по-нагоре вече да почне да криви . А очевидно не се е чуло нищо ,което говори ,че усилвателя си е бил скапан априори . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|