 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
AA Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 730 Местожителство: ВеликоТърново
|
Пуснато на: Нед Фев 20, 2011 8:27 Заглавие: |
|
|
Извън темата - ако KABEL може да пусне клип с видео и звук как е запоявал жирочиповете ще видим и особено чуем интересни неща за близки роднини. Е не може да пусне защото не е направил ама той си знае. Пак се извинявам за отклонението. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
charli Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 882 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Фев 20, 2011 10:57 Заглавие: |
|
|
Нека и аз малко да разведря обстановката. Работя по изграждане на HexaKopter, разбира се в кръга на шегата. Мисля, че е интересно да видите една таква машинка какво представлява:
http://mikrokopter.de/ucwiki/en/MikroKopter
По-допу на страницата има клип. _________________
ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Нед Фев 20, 2011 20:23 Заглавие: |
|
|
| АА, вероятно имаш предвид разположението на изводите на тези чипове. Обаче, могат да се купят готови платки с монтирани чипове и само да се свържат. Аз лично имам десетина различни вида такива платки. В атача може да се види един манипулатор, който правих за проект. Има триизмерни жироскопи и акселерометри и блутут модул за комуникация. Единственият проблем е, че излиза на една солена цена от около 250 евро. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|