 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gelkov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Сеп 2004 Мнения: 239 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Яну 27, 2006 22:15 Заглавие: |
|
|
Трафът е ламелен.Ама ми е бегла фантазията за да предположа как ще успея да разопаковам пакета а пък не ми се мисли как след тва ще се зглабя тва чудо  _________________ eng. M.Gelkov |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Съб Яну 28, 2006 14:51 Заглавие: |
|
|
| Мисля че ако решиш сам да го правиш за по евтино нямаш избор хващаш чука и почваш . Аз лично съм пренавивал трафове със проводници свалени от други на които сечението отговаря . Не е най добрия вариант заради лака но върши работа . Другото е да отидеш при някой който пренавива ел.двг. да ти го пренавият или дасе пазариш за проводник . Успех !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|