| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Sharo Опитен потребител

Регистриран на: 21 Ное 2005 Мнения: 174
|
Пуснато на: Съб Яну 21, 2006 4:14 Заглавие: |
|
|
| Mи не е ли www.eserviceinfo.com ? Или и аз съм в голяма заблуда? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Svetoslav40 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Апр 2005 Мнения: 143 Местожителство: Берлин/Германия
|
Пуснато на: Съб Яну 21, 2006 12:24 Заглавие: |
|
|
бе и аз за това си мисля 4е е, мам дали??!?!?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Яну 23, 2006 20:26 Заглавие: |
|
|
Мисля,4е имам това което търсите.Трябва само да го намеря и ще ви го пратя! _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gelkov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Сеп 2004 Мнения: 239 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 11:16 Заглавие: |
|
|
Много ще съм ти благодарен ИванВас ако може качи го като attach за да могат повече хора да имат достап до схемата ако ли не Моля прати ми го на [email protected] _________________ eng. M.Gelkov |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
raxell Опитен потребител


Регистриран на: 09 Фев 2005 Мнения: 228 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 15:23 Заглавие: Важно |
|
|
Горе централно има бутон "търсене" ИЗПОЛЗУВАЙТЕ ГО !!!
Просто напишете "импулсно от компютър" и натиснете
Може пък да ви хареса , останалото е четене и пак четене!
Google също знае много неща за "SMPS"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 17:53 Заглавие: |
|
|
| gelkov написа: | | Много ще съм ти благодарен ИванВас ако може качи го като attach за да могат повече хора да имат достап до схемата ако ли не Моля прати ми го на [email protected] |
Бих го направил,ако ми обясните как .Досега на ми се е налагало. _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gelkov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Сеп 2004 Мнения: 239 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 17:59 Заглавие: |
|
|
Ако фаила е под 50КВ когато трагваш да пишеш отговор под полето за писане имаш каренце Attach (max size 50 kB ): до него в дясно имаш бутона Browse избираш файл от компа ти и готово.Ако е по - голям от 50КВ тогава го пращаш по e-mail - когато трагваш да пишеш писмо избираш опцията за закачане на файл към писмото избираш фаила и го прашташ на желания адрес тва беше по въпроса а относно коментара на raxell: пробваи се да намериш във фаилообменника въпросната схема или пък в google и ако го намериш за по - малко от 24 часа търсене ще те черпя една дъвка  _________________ eng. M.Gelkov |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
raxell Опитен потребител


Регистриран на: 09 Фев 2005 Мнения: 228 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 19:34 Заглавие: re |
|
|
| gelkov написа: | Ако фаила е под 50КВ когато трагваш да пишеш отговор под полето за писане имаш каренце Attach (max size 50 kB ): до него в дясно имаш бутона Browse избираш файл от компа ти и готово.Ако е по - голям от 50КВ тогава го пращаш по e-mail - когато трагваш да пишеш писмо избираш опцията за закачане на файл към писмото избираш фаила и го прашташ на желания адрес тва беше по въпроса а относно коментара на raxell: пробваи се да намериш във фаилообменника въпросната схема или пък в google и ако го намериш за по - малко от 24 часа търсене ще те черпя една дъвка  |
А ти опита ли , омръзна ми да ви пускам готови сламки , обикновено намирам търсенното за около половин час .
До сега никой не е казал и едно благодаря
Има обаче и неоткриваеми неща , например datasheet за M430U139S1  _________________ колкото повече , толкова повече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 20:30 Заглавие: |
|
|
Ка4вам го на два пъти защото е голямо.
Ето едното: _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Яну 24, 2006 20:31 Заглавие: |
|
|
Дано да е това,което ти трябва: _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|