 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
irc.bg Опитен потребител

Регистриран на: 19 Яну 2005 Мнения: 134 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Пон Мар 20, 2006 12:18 Заглавие: |
|
|
| guitman написа: | | Vladi написа: | | И както казах, ще видим с какъв съвет ти лично ще допринесеш до решаването на проблема. |
По принцип от години съм се отказал да изчислявам колони но този път ще го направя, стига да получа поне Fs и Vas на баса. (Ще стигнат за кутията) |
Я кажи как да ги измеря дали мога че немога да намера описанието може да съм го изгубил....
Иначе снимки на говорителя 8" (иам две снимки сравнен с 10" 120вт БГ) тука поща:
User:[email protected]
Pass:123456 _________________ Тичай след мене а аз ще те настигна
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Мар 20, 2006 19:38 Заглавие: |
|
|
Сори, мен, но в нета не намерих нищо за този китаец. За мерене не може да става дума, много е сложно и изисква апаратура и помещение. Най добре давай по метода на Vladi. Едва ле по нормалния начин ще се получи нещо кой знае колко по добро. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|