 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
suxfan Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2004 Мнения: 174
|
Пуснато на: Чет Мар 15, 2007 17:33 Заглавие: Re: Hehe |
|
|
| valioman написа: | | suxfan написа: |
Та именно за това ти казах че трябва да е на максималната честота а не на минималната и да не делиш преди таймера , така ще имаш най добра точност помисли малко и ще видиш че съм прав , тогава може да дава отклонения не за ден ами по рядко и като видиш с колко буташ една константа и готово  |
Абе човек ти чувал ли си за прекъсвания .................. |
Ти как мислиш дали съм чувал. Всички тези сметки са на базата на прекъсване от TMR0 .
Не змам ти дали си чувал явно не разбираш за какво говоря , ако ти не може да смяташ и да прецениш как да е реализирана програмата си е твой проблем  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|