 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
andrew_hack Активен потребител

Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 62
|
Пуснато на: Чет Авг 16, 2007 13:11 Заглавие: |
|
|
| valioman написа: | | ivpav написа: | На масата ми работи ама не знам като почне да щарака релето за бойлера атмела дали няма да откачи . |
Със сигурност ще имаш кахъри ако това е реалната ти схема .... АТМЕЛ се славят с ниска шумоустойчивост помисли върху филтриране на захранването и РЕСЕТ пина . Входа също можеш да го попреработиш  |
Благодаря за схемата. Но вече работя по една такава. Даже имам и тема по въпроса. Скоро ще ъплоадна и финалната версия която си има филтриране на захраването и ресета. Та даже и релето си цъка със страшна сила
Следвал съм всички инструкции на RC Така че трябва да кърти мивки и релета |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|