| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Сеп 05, 2007 9:53 Заглавие: |
|
|
| Добри идеи, но, вече сдадох ТВ на клиента. За следващия, живот и здраве , ще ги изпробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Сеп 05, 2007 14:23 Заглавие: |
|
|
На вас ви е смешно, но преди години, още ги нямаше турските блокчета и т.н., сложих електронско захранване на един "западен" ТВ. Марката не помня вече. Но по старите модели електронски захранвания МП-2 знаете че на празен ход не държат и отиват в "разнос". Та там така сложих една лампа 15-25 вата да го поддържа в стенбай. Но съм забравил да я увия в станиол да не се вижда като свети. На другия ден притежателката на въпросния ТВ пристига и ми носи шише ракия, задето съм и монтирал и нощна лампичка в ТВ-то  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
solakovv Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 40 Местожителство: h.d.
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 21:51 Заглавие: smr40200 tda4605 |
|
|
| ПРОБЛЕМА ПРИ МЕН Е ПОДОБЕН ПЛАТЧИЦАТА РАБОТИ ДОБРЕ НО ПРИ СТЕНД БАЙ ИМАМА 150ВОЛТА ТОВА НЕ МЕ ПРИТЕСНЯВА ТОЛКОВА КОЛКОТО ЧЕ БРАМЧИ, А КАТО СЛОЖА ТОВАР 100ВАТА ЛАМПА НЯМА БРУМ ВЪОБЩЕ.ПРИ ВКЛЮЧВАНЕ НА ТВ РАБОТИ СИ ПЕРФЕКТНО ЩО Е ТО? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 22:04 Заглавие: |
|
|
Повече от 140в не трябва да става. R2K deistwa над 190в.
Прочети и трите страници. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 22:19 Заглавие: |
|
|
Виж и другата тема с много подобно заглавие.
Една тема под тази. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
solakovv Нов потребител

Регистриран на: 22 Окт 2007 Мнения: 40 Местожителство: h.d.
|
Пуснато на: Пон Окт 29, 2007 22:35 Заглавие: |
|
|
БЕЗ RM2 И ЦВЪРЧИ НА ПРАЗЕН ХОД НЯМАМ В НАЛИЧНОСТ В МОМЕНТА НО ТО НАЛИ Е САМО ЗАЩИТА ИЛИ И НЯКАКЪВ ТОВАР В СЛУЧЕЯ
С ЛАМПА КОГАТО НЕ Е НА ПРАЗЕН ХОД НЕ ИЗДАВА НИКАКЪВ ШУМ
Ако ти е залепнал Shift може да натиснеш Caps Lock  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vlad_o Опитен потребител


Регистриран на: 27 Ное 2004 Мнения: 857 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 10:02 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | На вас ви е смешно, но преди години, още ги нямаше турските блокчета и т.н., сложих електронско захранване на един "западен" ТВ. Марката не помня вече. Но по старите модели електронски захранвания МП-2 знаете че на празен ход не държат и отиват в "разнос". Та там така сложих една лампа 15-25 вата да го поддържа в стенбай. Но съм забравил да я увия в станиол да не се вижда като свети. На другия ден притежателката на въпросния ТВ пристига и ми носи шише ракия, задето съм и монтирал и нощна лампичка в ТВ-то Laughing Laughing Laughing |
Абе ,няма ли тук една жълта фланелка?  _________________ ДЕИСТВАЙ СМЕЛО И СМАХНАТО
SKYPE vvvlado53 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Окт 30, 2007 19:29 Заглавие: |
|
|
Владо, ако дойдеш на Шумен, по някое време само жълти фланелки ще се размятат из ресторанта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|