 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
peshootvt Активен потребител


Регистриран на: 16 Юли 2007 Мнения: 57 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 8:50 Заглавие: |
|
|
| lusi blazev написа: | | А сега за 46 пин на чипа-това замерване със или без транзистор да го правя? |
Това мерене се прави със закачен краен, за да има 150V за видео-усилвателите. Същия приом се прави и за други шасита на SHARP с SMD видео-чип.
Да търся ли цена за чипа. _________________ За колегите съм Пешо Шарпа. Ако нещо Ви тревожи за SHARP, питайте. На никого не съм отказал.
Skype: peshootvt
Към клиентите - За мерси не ме търси. От утре не се плаща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|