 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dinka_Dimitrova Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 9
|
Пуснато на: Пон Окт 22, 2007 19:48 Заглавие: |
|
|
| На 27кр.IDENT. NTSC на ТА 8759 имах 5,5В.Надявах се чрез сервизни настройки да се появят 12В на 22кр.IDENT.PAL.Не открих такива в менюто.Тогава реших да сменя ИС.Дефекта се оказа в нея.Благодаря на колегите ,които дадоха професионални мнения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 23, 2007 11:30 Заглавие: |
|
|
Ще ми бъде много интересно ,ако беше успяла да го промениш
Цитат:
FUNAI TV-2100A MK-7 MK-8
Замкнуть между собой 2 и 14 ножки микросхемы D6600A в ПДУ. Кнопка 6 в режиме "PICTURE SELEKT" переключает символьный - графический вывод информации OSD. Работает только с процессором R-514
PS:Бъди малко по подготвена преди да поснеш тука,защото звучи не сериозно на аналогов чип да търсиш сервиз!!!! _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|