| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Чет Фев 14, 2008 18:23 Заглавие: |
|
|
| В захранването останаха несменени само съпротивленията. Оставям го настрана работейки нормално, и в следващите няколко дни на изпитание. Не закривам поста докато не установя причината.Ще пиша ако има някакъв резултат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Чет Фев 21, 2008 19:18 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви колеги за идеите, вече седмица работи без проблеми.Във захранването останаха само резисторите но по всяка вероятност можеби е от един керамичен кондензатор в базата на транзистора управляващ оптрона който си мени капацитета от 4,7nF до около 5,5nF но ще го оставя със новите елементи за по сигурно.
Поради тези аномалии със напрежението във вторичната част и гърмене на кондезатори са се разбутали корекциите тип трапец.Ако някой знае как се влиза в сервизното меню ще съм му много благодарен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Фев 21, 2008 19:54 Заглавие: |
|
|
| Проверете на лични-дано съм Ви помогнал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rusev Опитен потребител


Регистриран на: 25 Сеп 2003 Мнения: 107 Местожителство: София област
|
Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 12:28 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички отзовали се колеги, телевизора заработи нормално.Закривам темата.
Успешен ден на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
REMZ> Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 347 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 16:09 Заглавие: |
|
|
здравейте,
дне сприех същия модел.
трябва ми ТХО
пише BSC27-0286M но никаде не мога да го намеря. _________________ Както си работеше и спря!!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|