| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 13:14 Заглавие: |
|
|
Благодарности на всички които се отзоваха. Намерих 27C4001 с прозорче дано да замени 27C4000 сега се боря с един стар програматор да го запиша. Ще кажа по късно какъв е резултата. Да свалих всичко от руския форум и доста прочетох из него но се притесних след като се скапа паметта защото нямах сигурен бин  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 19:02 Заглавие: |
|
|
| А B/G май се губи без приставка ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 19:43 Заглавие: |
|
|
| Да така е ама то май няма решение или 6.5 или 5.5, а с приставка не трагна. Клиената няма да го гледа на кабелна щял да си го носи на село. Между другото не успях да програмирам паметите две 27C4001 взех ги от Комет и са с прозорче. Трих ги няколко пъти проверката, че са празни минава, а се пишат до определен адрес различен при двата чипа и програматора ми даде грешка при записа. Смених програматора с един профи от старата ми работа американски който 100% е работещ същата работа май са менте. Поръчах OTP версия без прозорче за понеделник. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 20:36 Заглавие: |
|
|
| Защо не пробваш с конверторна,правил съм го в краен случай.Не зная дали ги има на пазара все още. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 20:48 Заглавие: |
|
|
| Потърсих квазипаралел след като с обикновена не тръгна. Но в Пловдив няма по магазините, а и ми казаха, че са спряни от производство. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Нед Май 11, 2008 8:50 Заглавие: |
|
|
| GSt написа: | | Потърсих квазипаралел след като с обикновена не тръгна. Но в Пловдив няма по магазините, а и ми казаха, че са спряни от производство. |
Последно такава намирах при Кацарски след доста обикаляне по магазините. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 14:18 Заглавие: |
|
|
Здравейте отново. Драмата се разви по следния начин:
Замених паметите 27C4000 с 27C040. За съжаление от 4 броя само една се записа както трябва. Първо купих две 27C4000 с прозорче и не успях да ги запиша на няколко различни програматора. След това един колега донесе 27C040 пак с прозорче и се записа както трябва с S6-00X64dk.BIN. С новота памет телевизора заработи от раз на D/K стандарта с кристален звук дори и при много лош сигнал. За съжаление се губи B/G. След това купих и две OTP памети АТ27C040 за да си запазя пезаписваемата памет от тях само едната се записа . В момента телевизора е работоспособен с звук на 6.5. Благодаря на всички които ми помогнаха. Ще се постарая да го направя мултисистемен и ще опиша как съм го постигнал. Прилагам използвания бин. Колегите от руския форум доста помогнаха и те. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 15:13 Заглавие: |
|
|
С квазипаралел не опита ли?Твърдят че е част от решението на проблема.Ако имаш път до София ще ти дам един да си харчиш.Или си купи  _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 15:23 Заглавие: |
|
|
Ще се опитам в Пловдив да открия. Ще дидвам в София за концерта на Whitesnake другия месец но едва ли ще остане време.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 19:52 Заглавие: |
|
|
Колеги не е истина Днес купих нови конверторни платки 6.5-5.5 нямаше логика да не стане с тях затова реших пак да опитам. Размених им филтрите за да станат 5.5-6.5 и очудо имам мултисистемен звук . Пробвах и старите производство на RiK55 излезна, че са дефектни и двете. Ужас точно на мен ли се паднаха две дефектни платки едновременно? Свързах новата на 58 крак на MSP4300. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|