| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 3:01 Заглавие: |
|
|
Искам да посъветвам човека който е пуснал темата да внимава с тия работи че..... не ми се мисли какви последствия може да има.Иначе един мой направи с магнетрон една простотия и 4 WiFi та пред него им заминаха приемниците не вярвах но после ги сменях  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 4:35 Заглавие: |
|
|
Пак добре, че са заминали някакви WiFi приемници...
Щото при неподходяща работа, и липса на особен късмет, автора на това 'устройство' може (БУКВАЛНО) да си свари мозъка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emil74 Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2007 Мнения: 1111
|
Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 14:23 Заглавие: |
|
|
| zandor, това което искаш е принципно възможно, но НЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ НАПРАВИ ОТ ЧОВЕК БЕЗ НЕОБХОДИМИТЕ ЗНАНИЯ! Освен това е МНОГО ОПАСНО! Разрови по руските сайтове и виж какво казват хората по въпроса! Просто си намери някой да ти го направи или се откажи. По принцип избягвам да пускам толкова категорични отговори "не", но това, което искаш да правиш не е играчка! Без необходимия опит, единствено можеш сериозно да се нараниш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Яну 24, 2009 19:16 Заглавие: |
|
|
Момчета не си играйте с огъня че пари а попарването от 12Гхц. е много опасно. Освен че може да се опържат мозъка и ташаците при по продължително облъчване дори със слаби нива рака не ти мърда, от доста години се занимавам с ремонт на радиоустройства и не случайно отказах да ремонтирам микровълнови. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Съб Яну 24, 2009 19:41 Заглавие: |
|
|
Не е 12 гигахерца! Ама пак пече. В Америка по този начин наркоманските семейства възпитавали непослушните си деца. Еднократно. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Яну 24, 2009 20:02 Заглавие: |
|
|
shri,не говори неверни неща-честотата не е 12GHz.
Най-често е около 2,5GHz.Не че е по-безвредна.
Така или иначе темата се изчерпа,наприказваха се доста неверни неща,наприказваха се доста празни приказки,стана доста лаф-мохабет-мисля че е време и да удряме кепенците.
Ако се появи питащия и има желание темата да продължи-да пише на модератор за отключването и.Плюс доводи за отключването и.
Щото то не става само с питане.Едно е да искаш,друго е да знаеш,а трето и четвърто-и да можеш да го направиш.Определено питащия не е на ясно грам с материята и сложността на подобно начинание-така че най-добре да търси някакви други методи "да грее кюмюря".Които е желателно да са по-лесноизпълними технически,по-простички и по-безопасни. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|