| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:46 Заглавие: |
|
|
| Дилян_93 написа: | | ...На кондензатора сивата чертичка не е ли + |
Е как да е + като има на нея нарисувано такова дебело тире  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hunter_88 Опитен потребител

Регистриран на: 04 Фев 2008 Мнения: 169 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:47 Заглавие: |
|
|
| Чертичката е минус на кондензатора, а страната от която няма нищо е + |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:48 Заглавие: |
|
|
Сивата чертичка която се вижда на втората снимка е минуса.
Малее доде пиша и още 2 нови поста преди мене.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:53 Заглавие: |
|
|
| Мале ,мале яко съм се заблудил.Малко кондензаторът се понаду отгоре , леко , едвам се забелязва , нов ли ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:58 Заглавие: |
|
|
Нов _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 19:58 Заглавие: |
|
|
| Слагай направо нов, тоя е дал фира и най много да се "отвори" нацяло... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 22:48 Заглавие: |
|
|
| Как да свържа потенциометъра? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fortech Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2007 Мнения: 140
|
Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 12:35 Заглавие: |
|
|
Така е неправилно , защото при намалено до край усилване , сигнала от външното устройство ще е даден накъсо към маса.Свържи го така:
Гледаш откъм вала на потенциометъра и:
Левия му извод свързваш с масата.
Средния свързваш с входа на ТВОЯ усилвател.
На десния подаваш сигнала от външното устройство.
Успех! _________________ Всички знаят , че еди кое си не може да се направи.Обаче се намери един , дето не знае , и вземе , че го направи.Така се раждат някои открития. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Дилян_93 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 163 Местожителство: София/Русе
|
Пуснато на: Съб Фев 14, 2009 20:00 Заглавие: |
|
|
Мисля да си взема едно трефче (онези, където ги слагат за луничките) , гледах усилвател с такъв траф. Ще ми свърши ли работа, защото моят го използвам за друго в момента.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|