| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 13:57 Заглавие: |
|
|
| Да без памет също се вдигат 4.5в. При включване в мрежата е 0в и след секунда стават 4.5в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 14:42 Заглавие: |
|
|
Това е лошо, виж пак RESET-а, захранването на Sby, генерациите на кварца (пак на Sby) и защо на 56кр. има 3,6V вместо 3,3. Изключи за проба и бутоните на предния панел и виж колко е напр. на 6кр./KEY
Последната промяна е направена от vladimirstanoev на Съб Фев 21, 2009 14:47; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 14:46 Заглавие: |
|
|
| На кои крак е ресета изтеглих една схема ама хич я няма . захващам се с 56 крак и с смяна на кварца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:04 Заглавие: |
|
|
Замених VD572 с ценер диод 3.3в/1.3вата и напрежението на 56крак стана3.3в но промяна няма. Смених и кварца 12мхц пак няма промяна маи върви към процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:14 Заглавие: |
|
|
| RESET-а трябва да е на 60кр., ама гледам по схемата, че е даден на маса. При теб на маса ли е? Имал съм същия проблем и пробвах с изкуствен RESET, ама не стана. Излезе от утечка в един диод по веригата на RESET-а. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:19 Заглавие: |
|
|
| Да 60 крак е на маса |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:22 Заглавие: |
|
|
Докато мереше щеше да му туриш един проц ,и още веднъж повтарям това 3,6в не трябва да е толкова ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:36 Заглавие: |
|
|
old4, колега малко по нагоре писах за 3.6 волта че съм го отработил аз за смяна на проца хубаво ама нямам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:41 Заглавие: |
|
|
А колко пишеше на ценера който свали? Въртя и суча ,около това напрежение защото ми се струва че то е виновно за проца да се повреди !Ако беше разкачил веригата ,и на ценера е пишело 3,3в 100% щеше да ти вдигне почече от 3,6в а това е максимума . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Съб Фев 21, 2009 15:45 Заглавие: |
|
|
| На ценера които свалих пише 3С |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|