 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
xu6thuklx Нов потребител

Регистриран на: 08 Фев 2009 Мнения: 46 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Пон Юни 01, 2009 18:34 Заглавие: |
|
|
Твърдата глава понякога помага!
Взех въпросния кит отново, но без причина нещата не стават. След филтриращите кондензатори, очаквах че напрежението е с 1-2В по голямо, да ама не. От 13 от трансформатора на 19 близо 20. Махнах малко от вторичната и сега го карам с 17В. Сложих по-голям радиатор. Махнах зануляването. Малко да пипна еквилайзера и ще цепи мрака.
Благодаря на всички за помощта. Живи и здрави  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юни 01, 2009 19:02 Заглавие: |
|
|
| xu6thuklx написа: | | От 13 от трансформатора на 19 близо 20. |
Нищо, следващия път ще знаеш, че променливо напрежение X волта, като се изправи двупътно, става на право X*1.4 волта (приблизително)  _________________ “Да се пазиш от кон отзад, от вол отпред, а от комунист отвред…” |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|