 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
antonov67 Активен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2007 Мнения: 60 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Сеп 01, 2009 16:38 Заглавие: |
|
|
Може да ползваш ел. телфер, където се продават в Метро и Практикер.
И мотор, и редуктора не е лош. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Сеп 02, 2009 20:31 Заглавие: Имам.. |
|
|
..задвижващ модул, останал от един мой /подобен/ проект. Двигателят е колекторен, на "Динамо" Сливен - 30 в. 3000 об. 0.11Nm.
Куплиран е с червячен редуктор 28:1. Масивен и много компактен, в момента, на водещия вал има монтирано колело, за велосипедна верига. Монтажна планка.
Мисля, че с това си решаваш задвижването и можеш да се съсредоточиш в/у управлението. Търся му 120 лв..
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|