| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 01, 2009 12:23 Заглавие: |
|
|
| Ако проблемът е, че си преместил подемника на място където няма трифазно захранване, пробвай това http://www.isomatic.com/html/Bul/MainBul.htm виж в прдукти/Конвертори еднофазно в трифазно напрежение. За финансовия аспект ти ще си решиш. От техническа гледна точка става най-лесно, а и ако пак попаднеш в подобна ситуция /т.е. ако го го местиш често по различни обекти/ ще имаш вече готово решение. Ако разбереш цена, пиши, и на мен ще ми трябва такова, за малко по-други цели. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazi Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2009 Мнения: 23
|
Пуснато на: Вто Дек 01, 2009 19:19 Заглавие: |
|
|
Благодаря колега мульо .цената до 4кв е 1800лв
Колеги хрумна ми и нещо друго.Няма ли да стане с някой по малак монофазен двигател с редуктор например. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 01, 2009 21:08 Заглавие: |
|
|
Въх Бях останал с впечатление за нещо 600-800 лв. Май ще трябва да си го правя сам.
Offtopic: на някой да му се намира генератор 3х нещо си волта до 1-2 kW?
P.S. Ще трябва да обмисля старата идея за автомобилен алтернатор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Милен Опитен потребител

Регистриран на: 15 Окт 2007 Мнения: 330
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vazi Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2009 Мнения: 23
|
Пуснато на: Вто Дек 01, 2009 23:56 Заглавие: |
|
|
Направил съм запитване и обещаха да отговорят утре.Ще пиша утре какво е станало
Намерих 3кв монофазен 1500об/м реверсивен 237лв без ддс |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|