 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikolai_nikolov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Дек 2007 Мнения: 365 Местожителство: гр.Русе
|
Пуснато на: Нед Яну 03, 2010 16:02 Заглавие: |
|
|
| Наистина настройката понякога е голяма играчка.До сега не ми се е случвало да се прецака захр. ,но иначе са капризни към смущения от захр. мрежа.Примерно ,трудно се настойват да управляват ЛЛ с дросел и стартер(или ако наблизо има такива).Задействат се произволно особенно ако са няколко.Имам бегъл спомен ,че при някои модели настроиката се наслагваше(за времето).Т.е. за да настр. на желаната стойност тримера първо се връща до 0.И така при всяка нова настр.От опи мога да потвърдя ,че при по-марковите модели повечето недостатъци са избегнати.Примерно на MERLIN GERIN ,но е малко над 40лв.Със сигурност работят и на светло. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|