 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
IVO_DJ Нов потребител

Регистриран на: 20 Авг 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Окт 03, 2010 20:21 Заглавие: Здр. |
|
|
Там е работата,че и аз не знам дали мога,но ако ми дадеш схема мога да опитам.
Идеята е:Към лимитера да свържа 3 стъпала 1 за суб. и 2 за всички честоти.
Мерси предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hapy_boy_21 Опитен потребител


Регистриран на: 22 Май 2005 Мнения: 448 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 04, 2010 6:53 Заглавие: |
|
|
Схемата е проста. На двата канала на процесора се поддава моно сигнал. Към единия канал свързваш трите стъпала паралелно, към другия си свързваш каквото искаш и пей сърце.
То даже сега се сещам, че процесора си има копчелък за пускане в режим сигнал, подаден на единия вход да отива и към другия. _________________ http://extrahost.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|